Írán, 1. pol. 20. století - Koberec Shiras

295 x 207 cm.

Osnova: bavlna
Vlas: vlna

Objevte krásu a tradiční umění s tímto výjimečným kobercem z proslulé provincie Shiras, která je známa svými mistrovskými tkaninami. Tento unikátní kousek, datovaný do druhé poloviny 20. století, zachycuje typické vzory regionu, které odrážejí bohatou kulturu a historii Iránu.

Koberec se pyšní nádhernými geometrickými a florálními motivy, které jsou charakteristické pro styl Shiras. Jeho osnova z kvalitní bavlny zajišťuje pevnost, zatímco jemný vlněný vlas přidává na pohodlí a teple.

Tento koberec je ve skvělém stavu, bez mechanických poškození, jako je vydřený vlas nebo napadení hmyzem. Je ideální pro okamžité použití, ať už jako stylový prvek do Vašeho interiéru nebo jako sběratelský kousek, který potěší nejen oko, ale i duši.

Neváhejte a přidejte do své domácnosti kousek iránské tradice, který má příběh a osobnost!

Írán, 1. pol. 20. století
130531. Koberec Shiras
Zbývá:12 dnů, 15 hodin
Konec dražby:11.12.2024 21:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.11.2024 3:09:16 5206