MENU
Vstup do aukce
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
25. září 2024 od 20:00
166. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (čtvrtek 2/2)
26. září 2024 od 20:00
166. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
22. září 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Vintage brýle a optické předměty ze sbírky muzea v Holandsku
16. října 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Pozn.:
Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.
> zpět na aukční výsledky
..
123327. Brož s perličkami, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,50 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 800 Kč
limit (18.09.2024 21:53:36)
881
1 700 Kč
5784
1 600 Kč
limit (18.09.2024 10:11:48)
881
1 500 Kč
limit (18.09.2024 10:11:47)
15031
1 300 Kč
limit (18.09.2024 0:16:45)
15031
1 200 Kč
881
1 100 Kč
4521
1 000 Kč
15031