rakouský malíř 2. pol. 19. stol. - Portrét dámy

Olej na plátně, 32x24 cm. Signováno vpravo uprostřed nečitelně. Graz 1890. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

rakouský malíř 2. pol. 19. stol.
88901. Portrét dámy
Dražba ukončena:26.01.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč