František Dvořák.

69749. Setkání

popis: Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Dvořák. Rámováno.

zbývá: 5 dnů, 7 hodin

konec dražby: 05.12.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 28.11.2021 23:59:25 7513
500 Kč 28.11.2021 21:51:36 8670