153272. Luxusní prsten se světle šedým diamantem 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,82 g
Aktuální příhoz: 12 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:50:00
153273. Luxusní halo prsten s diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
Aktuální příhoz: 13 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:51:00
153274. 2 kusy investičních diamantů 0,99 ct
Aktuální příhoz: 3 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:52:00
153275. Luxusní náušnice s diamanty 2,02 ct, růžové zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,63 g
Aktuální příhoz: 15 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:53:00
153276. Luxusní prsten s velkým diamantem 1,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,51 g
Aktuální příhoz: 12 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:54:00
153277. Luxusní prsten s velkým šedavěžlutým diamantem 2,21 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g
Aktuální příhoz: 10 000 Kč
Konec dražby: 18.03.2026 20:55:00