.. - Luxusní prsten se světle šedým diamantem 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,82 g
draží se certifikát zlato

..

153272. Luxusní prsten se světle šedým diamantem 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,82 g

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:50:00

.. - Luxusní halo prsten s diamanty 1,46 ct,  zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g
draží se top certifikát zlato

..

153273. Luxusní halo prsten s diamanty 1,46 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,07 g

Aktuální příhoz: 13 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:51:00

.. - 2 kusy investičních diamantů 0,99 ct
draží se doporučujeme certifikát

..

153274. 2 kusy investičních diamantů 0,99 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:52:00

.. - Luxusní náušnice s diamanty 2,02 ct, růžové zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,63 g

..

153275. Luxusní náušnice s diamanty 2,02 ct, růžové zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,63 g

Aktuální příhoz: 15 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:53:00

.. - Luxusní prsten s velkým diamantem 1,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,51 g
draží se certifikát zlato

..

153276. Luxusní prsten s velkým diamantem 1,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,51 g

Aktuální příhoz: 12 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:54:00

.. - Luxusní prsten s velkým šedavěžlutým diamantem 2,21 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g
draží se certifikát zlato

..

153277. Luxusní prsten s velkým šedavěžlutým diamantem 2,21 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g

Aktuální příhoz: 10 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:55:00

.. - Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g
draží se stříbro

..

153278. Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:56:00