.. - .

..

153222. .

Vyvolávací cena: 0 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:00:00

.. - Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
draží se doporučujeme certifikát

..

153223. Prsten s diamanty 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g

Aktuální příhoz: 9 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:01:00

.. - Naušnice s centrálními topazy 5 ct a diamanty 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g
draží se zlato

..

153224. Naušnice s centrálními topazy 5 ct a diamanty 0,04 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g

Aktuální příhoz: 3 500 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:02:00

.. - Investiční diamant 1,00 ct

..

153225. Investiční diamant 1,00 ct

Aktuální příhoz: 31 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:03:00

.. - Prsten s centrálním turmalínem 1,65 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
draží se certifikát zlato

..

153226. Prsten s centrálním turmalínem 1,65 ct a diamanty 0,25 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:04:00

.. - Naušnice s ametysty 1,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,76 g
draží se zlato

..

153227. Naušnice s ametysty 1,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,76 g

Aktuální příhoz: 3 800 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:05:00

.. - Náušnice s centrálními safíry 2,40 ct a diamanty 0,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g
draží se stříbro

..

153228. Náušnice s centrálními safíry 2,40 ct a diamanty 0,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g

Aktuální příhoz: 3 200 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:06:00

.. - Závěs s centrálním smaragdem 0,55 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g
draží se certifikát zlato

..

153229. Závěs s centrálním smaragdem 0,55 ct a diamanty 0,32 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g

Aktuální příhoz: 3 200 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:07:00

.. - Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g
draží se doporučujeme stříbro

..

153230. Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g

Aktuální příhoz: 3 600 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:08:00

.. - Prsten s centrálním akvamarínem 4,16 ct a diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
draží se top certifikát zlato

..

153231. Prsten s centrálním akvamarínem 4,16 ct a diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 3 500 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:09:00

.. - Prsten s rubínem 0,05 ct a diamanty 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g
draží se zlato

..

153232. Prsten s rubínem 0,05 ct a diamanty 0,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:10:00

.. - Naušnice s centrálními rubíny 1,20 ct a diamanty 0,36 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g
draží se stříbro

..

153233. Naušnice s centrálními rubíny 1,20 ct a diamanty 0,36 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:11:00

.. - Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g
draží se zlato

..

153234. Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g

Aktuální příhoz: 17 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:12:00

.. - Tanzanit 0,93 ct
draží se certifikát

..

153235. Tanzanit 0,93 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:13:00

.. - Prsten s centrálním akvamarínem 4,50 ct a diamanty 0,02 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g
draží se stříbro

..

153236. Prsten s centrálním akvamarínem 4,50 ct a diamanty 0,02 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g

Aktuální příhoz: 3 200 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:14:00

.. - Naušnice s diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,37 g
draží se doporučujeme certifikát zlato

..

153237. Naušnice s diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,37 g

Aktuální příhoz: 5 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:15:00

.. - Náramkové UNISEX hodinky Yves Saint Laurent, 1990-1999
draží se

..

153238. Náramkové UNISEX hodinky Yves Saint Laurent, 1990-1999

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:16:00

.. - Prsten s oválným safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g
draží se doporučujeme zlato

..

153239. Prsten s oválným safírem 0,60 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:17:00

.. - Náhrdelník s centrálním safírem 1,43 ct a diamanty 0,21 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g
draží se doporučujeme zlato

..

153240. Náhrdelník s centrálním safírem 1,43 ct a diamanty 0,21 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g

Aktuální příhoz: 7 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:18:00

.. - Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g

..

153241. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,07 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g

Aktuální příhoz: 5 500 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:19:00

.. - Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g
draží se stříbro

..

153242. Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:20:00

.. - Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g
draží se

..

153243. Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:21:00

.. - Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g
draží se zlato

..

153244. Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:22:00

.. - Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g
draží se certifikát stříbro

..

153245. Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g

Aktuální příhoz: 3 900 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:23:00

.. - Prsten s diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,89 g
draží se zlato

..

153246. Prsten s diamanty 0,13 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,89 g

Aktuální příhoz: 3 700 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:24:00

.. - Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g

..

153247. Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g

Aktuální příhoz: 8 500 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:25:00

.. - Náušnice s centrálními ametysty 2,50 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g
draží se zlato

..

153248. Náušnice s centrálními ametysty 2,50 ct a diamanty 0,06 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g

Aktuální příhoz: 3 300 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:26:00

.. - Prsten s centrálním tanzanitem 0,70 ct a diamanty 0,16 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g
draží se zlato

..

153249. Prsten s centrálním tanzanitem 0,70 ct a diamanty 0,16 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:27:00

.. - Prsten s centrálním akvamarínem 0,05 ct a diamanty 0,02 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g
draží se stříbro

..

153250. Prsten s centrálním akvamarínem 0,05 ct a diamanty 0,02 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:28:00

.. - Závěs s centrálním safírem 10,13 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g

..

153251. Závěs s centrálním safírem 10,13 ct a diamanty 0,18 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g

Aktuální příhoz: 3 800 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:29:00

.. - Náušnice s topazy 4,93 ct, akvamaríny 1,15 ct a tanzanity 0,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g
draží se doporučujeme zlato

..

153252. Náušnice s topazy 4,93 ct, akvamaríny 1,15 ct a tanzanity 0,08 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:30:00

.. - Luxusní perlový náhrdelník
draží se certifikát

..

153253. Luxusní perlový náhrdelník

Aktuální příhoz: 3 400 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:31:00

.. - Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g
draží se doporučujeme stříbro

..

153254. Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g

Aktuální příhoz: 3 200 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:32:00

.. - Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g
draží se stříbro

..

153255. Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:33:00

.. - Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g
draží se doporučujeme stříbro

..

153256. Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:34:00

.. - Hodinky, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 25, hrubá hmotnost 26,83 g
draží se

..

153257. Hodinky, zlato, 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z 25, hrubá hmotnost 26,83 g

Aktuální příhoz: 3 600 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:35:00

.. - Přírodní švýcarský modrý topaz 87,44 ct
draží se top certifikát

..

153258. Přírodní švýcarský modrý topaz 87,44 ct

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:36:00

.. - Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 2,35 g
draží se zlato

..

153259. Prsten s českými granáty, zlato 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 2,35 g

Aktuální příhoz: 3 100 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:37:00

.. - Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,73 g
stříbro

..

153260. Náhrdelník s českými granáty, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 3,73 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:38:00

.. - Jehlice s českými granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,33 g
stříbro

..

153261. Jehlice s českými granáty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,33 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:39:00

Tiffany & Co - Náušnice Tiffany and Co. Paloma Picasso Melody, stříbro 925/1000, platně úředně označené, hrubá hmotnost 9,99 g
draží se stříbro

Tiffany & Co

153262. Náušnice Tiffany and Co. Paloma Picasso Melody, stříbro 925/1000, platně úředně označené, hrubá hmotnost 9,99 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:40:00

.. - Smaragd 6,02 ct

..

153263. Smaragd 6,02 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:41:00

.. - 7 Fancy Color Natural Diamonds 0,93 ct
certifikát

..

153264. 7 Fancy Color Natural Diamonds 0,93 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:42:00

.. - Akvamarín výjimečného brusu 2,02 ct

..

153265. Akvamarín výjimečného brusu 2,02 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:43:00

.. - Závěs Tiffany and Co. Elsa Peretti, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 10,55 g
draží se top zlato

..

153266. Závěs Tiffany and Co. Elsa Peretti, zlato 750/1000, hrubá hmotnost 10,55 g

Aktuální příhoz: 11 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:44:00

.. - Náušnice art deco se syntetickými akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,69 g
draží se zlato

..

153267. Náušnice art deco se syntetickými akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,69 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:45:00

.. - Prsten art deco se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,05 g
draží se zlato

..

153268. Prsten art deco se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,05 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:46:00

.. - Jadeitový závěs v Číně známý jako bai-jade se znakem bůvola, úchyt zlato 585/1000 hmotnosti 0,30 g
draží se zlato

..

153269. Jadeitový závěs v Číně známý jako bai-jade se znakem bůvola, úchyt zlato 585/1000 hmotnosti 0,30 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:47:00

.. - Modrý, fialový, žlutý fluorit 88,78 ct
certifikát

..

153270. Modrý, fialový, žlutý fluorit 88,78 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:48:00

.. - Luxusní prsten s velkým diamantem 2,07 ct,  zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,468 g
draží se certifikát zlato

..

153271. Luxusní prsten s velkým diamantem 2,07 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,468 g

Aktuální příhoz: 21 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:49:00