.. - Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g

Průměr náramku 5,5 cm

Čechy kolem roku 1900

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

stříbro
..
153278. Náramek s vltavíny, tyrkysy a říčními perličkami, stříbro 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 14,00 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 25.01.2026 8:51:04 19728