.. - Luxusní prsten se světle šedým diamantem 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,82 g

Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 1,01 ct vysoké kvality.

Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: round brilliant cut

hmotnost: 1,01 ct

barva: H světle šedá

čistota: SI1

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 1,82 g

Velikost: 54

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemological Centre Israel (G.C.I.)

Odhad ceny dle znalce 5.000,- Euro

certifikát zlato
..
153272. Luxusní prsten se světle šedým diamantem 1,01 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,82 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:50:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč