Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 1,01 ct vysoké kvality.
Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: round brilliant cut
hmotnost: 1,01 ct
barva: H světle šedá
čistota: SI1
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 1,82 g
Velikost: 54
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemological Centre Israel (G.C.I.)
Odhad ceny dle znalce 5.000,- Euro