.. - Prsten art deco se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,05 g

Velikost prstenu 57

V původní krabičce

zlato
..
153268. Prsten art deco se syntetickým akvamarínem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,05 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 25.01.2026 20:39:06 4521