.. - Luxusní prsten s velkým diamantem 1,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,51 g

Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 1,52 ct vysoké kvality.

Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: pear shape brilliant cut

hmotnost: 1,52 ct

barva: E

čistota: SI2

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 2,51 g

Velikost: 56

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemmological Centre Israel (G.C.I.)

Odhad ceny dle znalce 6.500,- Euro

certifikát zlato
..
153276. Luxusní prsten s velkým diamantem 1,52 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,51 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:54:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:12 000 Kč