Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 1,52 ct vysoké kvality.
Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: pear shape brilliant cut
hmotnost: 1,52 ct
barva: E
čistota: SI2
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 2,51 g
Velikost: 56
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemmological Centre Israel (G.C.I.)
Odhad ceny dle znalce 6.500,- Euro