.. - Náušnice art deco se syntetickými akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,69 g

Průměr 1,3 cm

V původní krabičce

zlato
..
153267. Náušnice art deco se syntetickými akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,69 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:45:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 25.01.2026 20:39:26 4521