MENU
Vstup do aukce
182. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
29. ledna 2026 od 20:00
236. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Václav Chochola - fotografie z let 1941 - 1982
11. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Umění 50. - 80. léta
12. února 2026 od 20:00
Speciální aukce: Šperky a investiční kameny
18. března 2026 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Průměr 1,3 cm
V původní krabičce
> zpět do aktuální aukce
zlato
..
153267. Náušnice art deco se syntetickými akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 2,69 g
Zbývá:
48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:
18.03.2026 20:45:00
Minimální příhoz:
100 Kč
Aktuální cena:
3 000 Kč
Přihodit
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 000 Kč
25.01.2026 20:39:26
4521