Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodně zbarveným šedavěžlutým diamantem 2,21 ct výborné kvality.
Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: round brilliant cut
hmotnost: 2,21 ct
barva: přírodní fancy grayish yellow
čistota: SI1
Materiál šperku: 14 kt žluté zlato
Hmotnost hrubá: 2,46 g
Velikost: 50
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemological Centre Israel (G.C.I.)
Odhad ceny dle znalce 7.500,- Euro