.. - Luxusní prsten s velkým šedavěžlutým diamantem 2,21 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g

Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodně zbarveným šedavěžlutým diamantem 2,21 ct výborné kvality.

Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: round brilliant cut

hmotnost: 2,21 ct

barva: přírodní fancy grayish yellow

čistota: SI1

Materiál šperku: 14 kt žluté zlato

Hmotnost hrubá: 2,46 g

Velikost: 50

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemological Centre Israel (G.C.I.)

Odhad ceny dle znalce 7.500,- Euro

certifikát zlato
..
153277. Luxusní prsten s velkým šedavěžlutým diamantem 2,21 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:55:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:10 000 Kč