Luxusní náušnice s diamanty o hmotnosti 2,02 ct, výborné barvy a čistoty.
Minimalismus, čistota tvaru, dokonalost detailu a zářící diamanty.
Tyto náušnice jsou symbolem nadčasové elegance a jemnosti, která nepotřebuje zbytečná slova. Stačí jediný pohled – a víte, že jste našli to pravé.
Šperk, který v sobě nese slib lásky, věrnosti, jedinečnosti.
Hlavní kameny: přírodní Diamanty 2 ks
Tvar/brus: cushion modified brilliant cut
hmotnost: 2,02 ct
barva: near colorless H
čistota: VVS
Materiál šperku: 18 kt růžové zlato
hmotnost hrubá: 1,63 g
stav: nové, nenošené
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
International Gemological Institute (IGI)
Odhad ceny dle znalce 18.000,- Euro