.. - Luxusní náušnice s diamanty 2,02 ct, růžové zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,63 g

Luxusní náušnice s diamanty o hmotnosti 2,02 ct, výborné barvy a čistoty.

Minimalismus, čistota tvaru, dokonalost detailu a zářící diamanty.

Tyto náušnice jsou symbolem nadčasové elegance a jemnosti, která nepotřebuje zbytečná slova. Stačí jediný pohled – a víte, že jste našli to pravé.

Šperk, který v sobě nese slib lásky, věrnosti, jedinečnosti.

Hlavní kameny: přírodní Diamanty 2 ks

Tvar/brus: cushion modified brilliant cut

hmotnost: 2,02 ct

barva: near colorless H

čistota: VVS

Materiál šperku: 18 kt růžové zlato

hmotnost hrubá: 1,63 g

stav: nové, nenošené

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

International Gemological Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 18.000,- Euro

doporučujeme certifikát
..
153275. Luxusní náušnice s diamanty 2,02 ct, růžové zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,63 g
Zbývá:48 dnů, 14 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:53:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:15 000 Kč