.. - Luxusní prsten s velkým diamantem 2,07 ct,  zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,468 g

Luxusní prsten s velkým diamantem 2,07 ct, 14 kt bílé zlato

Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 2,07 ct vysoké kvality zasazený v designově točené korunce.

Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: round brilliant cut

hmotnost: 2,07 ct

barva: G-H

čistota: SI2

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

Hmotnost hrubá: 2,468 g

Velikost: 53

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)

Odhad ceny dle znalce 21.000,- Euro

certifikát zlato
..
153271. Luxusní prsten s velkým diamantem 2,07 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,468 g
Zbývá:48 dnů, 15 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:49:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:21 000 Kč