Luxusní prsten s velkým diamantem 2,07 ct, 14 kt bílé zlato
Minimalistický – zásnubní prsten s velkým přírodním diamantem 2,07 ct vysoké kvality zasazený v designově točené korunce.
Dokonalá kombinace elegance a věčnosti.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
Tvar/brus: round brilliant cut
hmotnost: 2,07 ct
barva: G-H
čistota: SI2
Materiál šperku: 14 kt bílé zlato
Hmotnost hrubá: 2,468 g
Velikost: 53
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikát:
Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)
Odhad ceny dle znalce 21.000,- Euro