124199. Itálie - konvolut 10 dřevořezů - provenience Waldesova obrazárna, restituce NG
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 22.09.2024 20:59:00
124202. Červený vzorec na modré
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 22.09.2024 21:00:00
český malíř kolem poloviny 20. stol.
124204. V přístavu
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 22.09.2024 21:01:00
Kurt Tucholski, John Heartfield
124213. Deutschland, Deutschland über Alles
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 22.09.2024 21:06:00