Neznámý autor - Akt

Akryl na plátně, 66x66 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 66 cm

doporučujeme
Neznámý autor
124196. Akt
Zbývá:2 dnů, 22 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:57:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč
Chcete prodat podobný obraz?