Milan Lahoda - Dívčí akt

Keramika, délka 103 cm. Značeno vzadu Lahoda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1926 – 1972
Sochař. Studoval na Kamenosochařské škole v Hořicích a na AVU v Praze u O. Španiela. Působil v Teplicích, pro podnik v Ústí n. Labem vytvořil různé mozaiky. Vystavoval v Praze a v Teplicích.

124186. Dívčí akt
Zbývá:2 dnů, 22 hodin
Konec dražby:22.09.2024 20:52:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč