Ivana Štenclová - Amazonka

Kolorovaná litografie, 30x21 cm. Signováno vpravo dole. Datováno 2018. Volný list.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1980
Malířka. Studovala na AVU v Praze kresbu v ateliéru J. Svobodové. Vyjadřuje se nejčastěji kresbou, hlavními tématy jsou pro ni mezilidské, hlavně rodinné vztahy. Její práce jsou součástí sbírek NG Praha, také zahraničních sbírek (Švýcarsko, Slovensko, Hongkong).

124216. Amazonka
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:22.09.2024 21:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč limit (13.09.2024 14:15:41) 2599