Rudolf Růžička - Itálie - konvolut 10 dřevořezů - provenience Waldesova obrazárna, restituce NG

Nejdelší strana: 25 cm

Dřevořezy, rozměry: 6x9 cm. Všechny signovány R. Růžička. Paspartováno.

Pozn.: Provenience Waldesova obrazárna, restituce NG - vzadu razítka.

o autorovi: 1883 – 1975
Český typograf, grafik, ilustrátor a malíř, žijící od r. 1893 v USA

124199. Itálie - konvolut 10 dřevořezů - provenience Waldesova obrazárna, restituce NG
Dražba ukončena:22.09.2024 21:07:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč