Nejdelší strana: 25 cm
Dřevořezy, rozměry: 6x9 cm. Všechny signovány R. Růžička. Paspartováno.
Pozn.: Provenience Waldesova obrazárna, restituce NG - vzadu razítka.
o autorovi: 1883 – 1975
Český typograf, grafik, ilustrátor a malíř, žijící od r. 1893 v USA