Český malíř 1. pol. 20. stol. - Krajina

Olej na kartonu, 45x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 78 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
124189. Krajina
Dražba ukončena:22.09.2024 21:15:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč