různí autoři - Konvolut 26 prací

Různé techniky, rozměry od 24x35 cm do 70x50 cm. Většina signována. Většina rámována, některá zasklena.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
124219. Konvolut 26 prací
Zbývá:2 dnů, 23 hodin
Konec dražby:22.09.2024 21:09:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:700 Kč