Rusko 1. pol. 19. stol. - Kristus Pantokrator

Tempera na dřevěné desce, 27x12 cm.

pozn.: Poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Rusko 1. pol. 19. stol.
53988. Kristus Pantokrator
Dražba ukončena:18.02.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč