Josef Svoboda - Podvečer na moři

Olej na plátně, 89x89 cm. Signováno vpravo dole Jos. Svoboda. Rámováno.

Stav: V místě restaurováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 111 cm

o autorovi: 1901 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem velký formát
111361. Podvečer na moři
Dražba ukončena:28.02.2024 20:44:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:49 000 Kč