Nesignováno

Nesignováno - Brusiči nožů

Nesignováno

77531. Brusiči nožů

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 26.05.2022 22:46:31

Nesignováno - Císař Ferdinand I. Dobrotivý

Nesignováno

77533. Císař Ferdinand I. Dobrotivý

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 23 000 Kč

Dražba ukončena: 26.05.2022 22:33:47

Nesignováno - Marina, Francouzský malíř 18. století

Nesignováno

77633. Marina, Francouzský malíř 18. století

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 25.05.2022 20:41:43

Nesignováno - Antický výjev

Nesignováno

305747. Antický výjev

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 05.08.2020 20:06:52

Nesignováno - Vodopád

Nesignováno

305384. Vodopád

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 28.06.2020 20:10:00

Nesignováno - Listnatý les

Nesignováno

305349. Listnatý les

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 26.06.2020 20:05:00

Nesignováno - Kytice v modrém pozadí

Nesignováno

46502. Kytice v modrém pozadí

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 70 000 Kč

Dražba ukončena: 25.06.2020 22:12:04

Nesignováno - Romantický výjev

Nesignováno

46274. Romantický výjev

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 24.06.2020 20:53:00

Nesignováno - Kubistické zátiší s kytarou

Nesignováno

46183. Kubistické zátiší s kytarou

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 75 000 Kč

Dražba ukončena: 24.06.2020 20:35:06

Nesignováno - U božích muk

Nesignováno

305037. U božích muk

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 700 Kč

Dražba ukončena: 02.06.2020 20:08:00

Nesignováno - Romantická krajina

Nesignováno

45149. Romantická krajina

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 6 500 Kč

Dražba ukončena: 27.05.2020 20:31:00

Nesignováno - Dívky v krojích

Nesignováno

45143. Dívky v krojích

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 27.05.2020 20:25:00

Nesignováno - Střemhlav dolů

Nesignováno

304725. Střemhlav dolů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 07.05.2020 20:12:00

Nesignováno - Chlapecký portrét

Nesignováno

304690. Chlapecký portrét

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 600 Kč

Dražba ukončena: 05.05.2020 20:10:18

Nesignováno - Dívka s měsícem

Nesignováno

43832. Dívka s měsícem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 29 000 Kč

Dražba ukončena: 29.04.2020 22:31:24

Nesignováno - Akt na pobřeží

Nesignováno

304484. Akt na pobřeží

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 200 Kč

Dražba ukončena: 18.04.2020 20:11:00

Nesignováno - Z plesu

Nesignováno

43053. Z plesu

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 15.04.2020 22:19:05

Nesignováno - V Japonsku

Nesignováno

42918. V Japonsku

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 15.04.2020 20:04:00

Nesignováno - Chalupa v Krkonoších

Nesignováno

304388. Chalupa v Krkonoších

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 10.04.2020 20:28:48

Nesignováno - V podhradí

Nesignováno

304330. V podhradí

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 06.04.2020 20:26:23

Nesignováno - Americká syntéza

Nesignováno

42623. Americká syntéza

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 16 000 Kč

Dražba ukončena: 26.03.2020 22:40:00

Nesignováno - U notáře

Nesignováno

42288. U notáře

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 5 000 Kč

Dražba ukončena: 25.03.2020 21:29:04

Nesignováno - Léda

Nesignováno

42199. Léda

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 9 000 Kč

Dražba ukončena: 25.03.2020 20:21:35

Nesignováno - Dětská koupel

Nesignováno

304142. Dětská koupel

Vyvolávací cena: 900 Kč

Vydraženo za: 3 200 Kč

Dražba ukončena: 23.03.2020 20:04:52

Nesignováno - Moskva

Nesignováno

303993. Moskva

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 13.03.2020 20:06:00

Nesignováno - Biskupové a právníci

Nesignováno

41488. Biskupové a právníci

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 11.03.2020 19:36:00

Nesignováno - Srneček

Nesignováno

303825. Srneček

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 01.03.2020 20:03:00

Nesignováno - Portrét ženy v čepci

Nesignováno

40763. Portrét ženy v čepci

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 2 100 Kč

Dražba ukončena: 26.02.2020 19:27:32

Nesignováno - Husa

Nesignováno

303788. Husa

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 25.02.2020 20:12:00

Nesignováno - Soubor 2 prací: Erinnerung

Nesignováno

303668. Soubor 2 prací: Erinnerung

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 800 Kč

Dražba ukončena: 18.02.2020 20:05:00

Nesignováno - Japonka

Nesignováno

303627. Japonka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 15.02.2020 20:09:00

Nesignováno - Japonský erotický výjev

Nesignováno

303612. Japonský erotický výjev

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 14.02.2020 20:09:00

Nesignováno - Perkusionistka

Nesignováno

303611. Perkusionistka

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 14.02.2020 20:08:00

Nesignováno - Vykukující

Nesignováno

303596. Vykukující

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 1 100 Kč

Dražba ukončena: 13.02.2020 20:12:45

Nesignováno - Soubor 2 scénografických návrhů

Nesignováno

40526. Soubor 2 scénografických návrhů

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 12.02.2020 20:16:00

Nesignováno - A dream Fulfilled

Nesignováno

303409. A dream Fulfilled

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 700 Kč

Dražba ukončena: 31.01.2020 20:01:00

Nesignováno - Americká vize

Nesignováno

39984. Americká vize

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 13 000 Kč

Dražba ukončena: 29.01.2020 23:09:50

Nesignováno - Tulák na cestě

Nesignováno

39915. Tulák na cestě

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 900 Kč

Dražba ukončena: 29.01.2020 21:52:22

Nesignováno - 1E dvojčitá lokomotiva řady 556.0

Nesignováno

39761. 1E dvojčitá lokomotiva řady 556.0

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 29.01.2020 19:12:00

Nesignováno - Život u jezera

Nesignováno

303292. Život u jezera

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 21.01.2020 20:12:13

Nesignováno - Polní tábor u Chebu

Nesignováno

39585. Polní tábor u Chebu

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 600 Kč

Dražba ukončena: 16.01.2020 22:21:33

Nesignováno - Soubor tří grafických listů

Nesignováno

39544. Soubor tří grafických listů

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 900 Kč

Dražba ukončena: 16.01.2020 21:36:00

Nesignováno - Kde domov můj?

Nesignováno

39201. Kde domov můj?

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 3 600 Kč

Dražba ukončena: 15.01.2020 20:52:50

Nesignováno - Kubánec

Nesignováno

303179. Kubánec

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 2 500 Kč

Dražba ukončena: 12.01.2020 20:21:05

Nesignováno - Pohled na pražský hrad

Nesignováno

303177. Pohled na pražský hrad

Vyvolávací cena: 800 Kč

Vydraženo za: 1 400 Kč

Dražba ukončena: 12.01.2020 20:08:00

Nesignováno - Nokturno

Nesignováno

302622. Nokturno

Vyvolávací cena: 700 Kč

Vydraženo za: 2 000 Kč

Dražba ukončena: 14.12.2019 20:04:15

Nesignováno - Asijská vesnice

Nesignováno

38840. Asijská vesnice

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 500 Kč

Dražba ukončena: 12.12.2019 19:48:00

Nesignováno - U moře

Nesignováno

302557. U moře

Vyvolávací cena: 600 Kč

Vydraženo za: 600 Kč

Dražba ukončena: 08.12.2019 20:17:00

Nesignováno - Modrá abstrakce

Nesignováno

38343. Modrá abstrakce

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 4 300 Kč

Dražba ukončena: 28.11.2019 23:16:00

Nesignováno - Pláž

Nesignováno

302343. Pláž

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 25.11.2019 20:09:00

Nesignováno - Hráč na flétnu

Nesignováno

302169. Hráč na flétnu

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 3 000 Kč

Dražba ukončena: 16.11.2019 20:22:46

Nesignováno - Rodinný portrét

Nesignováno

302177. Rodinný portrét

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 16.11.2019 20:19:00