Nesignováno

303788. Husa

popis: Olej na sololitu. 47x35 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.02.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 19.02.2020 10:09:30 2187