Akryl na plátně, 50x123 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Vynikající modernistická práce z USA, způsobem provedení řadící se k vynikajícím pracem tohoto stylu. Výborná sběratelská a investiční položka! Mimořádná nabídka na trhu s uměním se v této kvalitě na českém trhu s uměním téměř nevyskytující. Vzadu značeno Mark Rotko.