Nesignováno

305349. Listnatý les

popis: Olej na plátně, 43x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.06.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 14.06.2020 19:21:50 2765
600 Kč 14.06.2020 12:24:02 5734