Nesignováno - Léda

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 70x99 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

42199. Léda
Dražba ukončena:25.03.2020 20:21:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč