Akryl na plátně. 166x118 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Vynikající modernistická výtvarná práce z USA, způsobem provedení řadící se k úspěšným pracem tohoto stylu. Monumentální a galerijní výtvarné dílo, vynikající stav. Velmi dobrá investiční příležitost.