Nesignováno - Soubor 2 scénografických návrhů

Kombinovaná technika, oba paspartovány, jeden má rám a sklo, oba dva dole značeny, velikosti od 33x51cm do 38x55cm.

Pozn.: rám i pasparty mírně poškozeny.

40526. Soubor 2 scénografických návrhů
Dražba ukončena:12.02.2020 20:16:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 27.01.2020 22:41:04 4469