Nesignováno - Nokturno

Olej na kartonu. 32x23cm. Nesignováno. Rámováno.

302622. Nokturno
Dražba ukončena:14.12.2019 20:04:15
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč