Nesignováno - Soubor 2 prací: Erinnerung

Litografie, 33x45 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

303668. Soubor 2 prací: Erinnerung
Dražba ukončena:18.02.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč