fotografie 50x70 cm Nesignováno Rám, sklo.
Pozn.: Podnikové propagační foto. Pochází z majetku Škoda Investment a.s.
Fotografie. 50x70 cm. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.