Nesignováno

303825. Srneček

popis: Kombinovaná technika, 45x 31 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.03.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (25.02.2020 15:08:35) 1213