Nesignováno - Kde domov můj?

Litografie, 47x33 cm. Obsahuje tři pohlednice. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

39201. Kde domov můj?
Dražba ukončena:15.01.2020 20:52:50
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč