Aleš Navrátil

1949 -

1949 Historik umění, malíř, pedagog. Studoval dějiny umění a estetiku na FF UK v Praze, výtvarně se vzdělával soukromě u Jana Smetany, ústeckého malíře. Krátce pracoval ve Státním ústavu památkové péče a ochrany přírody, od r. 1990 přednáší na katedře společenských věd PedF UJEP v Ústí n. Labem. Ve své umělecké tvorbě zpodobňuje českou krajinu, zvláště motivy z okolí Kutné Hory, Kolína a Vysočiny. Používá olej, akryl, akvarel i olejový pastel.
Aleš Navrátil - Žlutozelená krajina

Aleš Navrátil

85954. Žlutozelená krajina

Vyvolávací cena: 500 Kč

Vydraženo za: 500 Kč

Dražba ukončena: 30.10.2022 20:24:00