Aleš Navrátil - Žlutozelená krajina

Olej na plátně fixováném na kartonu, 25x36 cm. Signováno vlevo dole Navrátil 1997. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1949
Historik umění, malíř, pedagog. Studoval dějiny umění a estetiku na FF UK v Praze, výtvarně se vzdělával soukromě u Jana Smetany, ústeckého malíře. Krátce pracoval ve Státním ústavu památkové péče a ochrany přírody, od r. 1990 přednáší na katedře společenských věd PedF UJEP v Ústí n. Labem. Ve své umělecké tvorbě zpodobňuje českou krajinu, zvláště motivy z okolí Kutné Hory, Kolína a Vysočiny. Používá olej, akryl, akvarel i olejový pastel.

85954. Žlutozelená krajina
Dražba ukončena:30.10.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.10.2022 18:56:07 4441