značeno Rosenthal - Fancouzský buldoček

Porcelán, výška 19 cm. Značeno Rosenthal 1910.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
značeno Rosenthal
124547. Fancouzský buldoček
Zbývá:7 dnů, 20 hodin
Konec dražby:06.10.2024 21:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč