Značeno E. Vion Paris - Dalekohled- teleskop

 Kůže a mosaz. Délka 83 cm, kompletní optika. 19. století.

Značeno E. Vion Paris
126266. Dalekohled- teleskop
Dražba ukončena:13.10.2024 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč