Značeno E. Vion Paris - Dalekohled- teleskop

 Kůže a mosaz. Délka 83 cm, kompletní optika. 19. století.

Značeno E. Vion Paris
126266. Dalekohled- teleskop
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:13.10.2024 20:51:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč