Zdeněk Kříž - Rudokvět

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 30x20 cm. Monogramováno vpravo dole ZK. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 44 cm

vydraženo
129086. Rudokvět
Dražba ukončena:17.11.2024 20:21:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
2 500 Kč 17.11.2024 20:18:40 16260
2 400 Kč limit (17.11.2024 20:16:08) 491
2 400 Kč 17.11.2024 20:16:09 16260
2 300 Kč limit (17.11.2024 20:15:05) 491
2 200 Kč 17.11.2024 20:15:06 16260
2 100 Kč limit (17.11.2024 20:14:41) 491
2 000 Kč 17.11.2024 20:14:42 16260
1 900 Kč limit (17.11.2024 20:14:24) 491
1 800 Kč 17.11.2024 20:14:25 16260
1 700 Kč limit (17.11.2024 20:14:08) 491
1 600 Kč 17.11.2024 20:14:09 16260
1 500 Kč limit (17.11.2024 20:12:24) 491
1 400 Kč 17.11.2024 20:12:25 16260
1 300 Kč limit (17.11.2024 20:03:00) 491
1 200 Kč 17.11.2024 20:03:01 16260
1 100 Kč limit (17.11.2024 19:44:30) 491
1 000 Kč 17.11.2024 19:44:31 16260
900 Kč limit (17.11.2024 19:43:16) 491
800 Kč 17.11.2024 19:43:17 16260
700 Kč limit (17.11.2024 19:42:20) 491
600 Kč 17.11.2024 19:42:21 16260
500 Kč limit (12.11.2024 19:04:08) 491