W. Anderle

308459. Lodě v bouři

popis: Olej na plátně, 18x26 cm. Signováno vpravo dole Anderle W. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.04.2021 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 20.04.2021 20:39:06 754