Vladimír Ringes - Přede zněmi u Starého Kolína

Olej na kartonu, 50x69 cm. Signováno vpravo dole Vl. Ringes 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 - 1989
Narodil se v Praze. Studoval pražskou UMPRUM u prof. Kysely a Bendy. Jeho díla jsou zastoupena mj. v Galerii Hlavního města Prahy.

Vladimír Ringes
67913. Přede zněmi u Starého Kolína
Dražba ukončena:24.10.2021 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.10.2021 18:05:10 1526