Václav Kostelecký

308510. Kostelík nad Smolníkem

popis: Olej na kartonu, 35x32 cm. Signováno vlevo dole V. Kostelecký 1930. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 01.05.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (01.05.2021 17:50:30) 1533