Václav Gowitsch - Portrét muže se zlatými šperky

Olej na plátně, 86x73 cm, signováno W. Gowitsch 1859, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1821 - 1875
Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Tkadlíka. Byl malířem podobizen.

8347. Portrét muže se zlatými šperky
Dražba ukončena:23.02.2017 20:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč