Olej na plátně, 86x73 cm, signováno W. Gowitsch 1859, nerámováno. Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1821 - 1875 Narozen v Praze. Studoval pražskou AVU u prof. Tkadlíka. Byl malířem podobizen.