V. Jelínková

67517. Jablka a hruška

popis: Pastel, 30x40 cm. Signováno vpravo dole V. Jelínková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 10.10.2021 23:23:21 3780