Tomáš Švéda - Osud

Litografie, 20x13 cm. Signováno vpravo dole Tomáš Švéda. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba mimo tiskovou část mírně zašpiněna.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1947. Studoval AVU v Praze. Podnikl studijní cesty do Německa, Belgie a Nizozemí. Je členem řady spolků, mimo jiné Mánes. Zabývá se volnou tvorbou a restaurátorstvím.

Tomáš Švéda
56876. Osud
Dražba ukončena:17.03.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.02.2021 15:47:04 4747