T.Bím,V.Komárek,A.Grmelová,L.Jandová,L.Rusek a další - Konvolut 4 brožur s 46 grafickými listy

Dítě, život, mír: 5x suchá jehla, od 10x13,5 cm do 24x16 cm. Vše signovánno, volné listy v originálním přebalu.

Z pařížských dopisů Jana Zrzavého: 1xlept V.Komárek, 22x9,5 cm. Signováno V. Komárek. Volný list vlepený v brožuře.

Až do konce lásky: 4x litografie Václava Bubeníčka, 4x cca 20x12 cm. Vše signováno. Volné listy vložené v brožuře.

Skautská ex libris Ladislava Ruska: 36x grafický list cca 14,5x8 cm. Volné listy v původních deskách. Nesignováno.

T.Bím,V.Komárek,A.Grmelová,L.Jandová,L.Rusek a další
124524. Konvolut 4 brožur s 46 grafickými listy
Dražba ukončena:06.10.2024 21:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč