Dítě, život, mír: 5x suchá jehla, od 10x13,5 cm do 24x16 cm. Vše signovánno, volné listy v originálním přebalu.
Z pařížských dopisů Jana Zrzavého: 1xlept V.Komárek, 22x9,5 cm. Signováno V. Komárek. Volný list vlepený v brožuře.
Až do konce lásky: 4x litografie Václava Bubeníčka, 4x cca 20x12 cm. Vše signováno. Volné listy vložené v brožuře.
Skautská ex libris Ladislava Ruska: 36x grafický list cca 14,5x8 cm. Volné listy v původních deskách. Nesignováno.