středoevropský malíř kolem roku 1900 - Zámecké zátiší

Detail položky

Detail položky

Kvaš, 70x100 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 110 cm

středoevropský malíř kolem roku 1900
125195. Zámecké zátiší
Zbývá:31 dnů, 22 hodin
Konec dražby:30.10.2024 21:48:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci