středoevropský malíř kolem pol. 19. stol.

306414. Sedící dívka

popis: Kombinovaná technika, 13x9 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.10.2020 20:03:10

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 23.10.2020 19:58:10 6999