středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dráteník

Olej na dřevě, 50x65 cm. Nesignováno, Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
17622. Dráteník
Dražba ukončena:29.03.2018 22:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:55 000 Kč